manikura_pedikura_mentusova.png, 631kB

Manikúra a pedikúra

Dobrý den, poskytují služby spojení s péčí o ruce a nohy v salónu v Nové Pace. Manikúře a pedikúře se věnuji více než pět let. Poskytuji běžné činnosti manikúry a pedikúry, ale také se například zabývám výrobou meziprstních korektorů a nabízím:

Dárkové poukazy

V masérském salónu v Nové Pace lze zakoupit dárkové poukazy, které jsou vhodným dárkem pro Vaši rodinu a blízké v jakémkoliv ročním období. Dárkové poukazy v hodnotě nad 500kč mají platnost 6 měsíců. Dárkové poukazy lze uplatnit mimo masáží i na ostatní poskytované služby: masáže, pedikúra, manikúra a meziprstní korektory. Dárkové poukazy lze zakoupit v odpoledních hodinách i víkendu.

mokra.jpg, 162kB Mokrá pedikúra je metoda ošetření nohou a odstranění ztvrdlé a zrohovatělé kůže, spolu s ošetřením nehtových lůžek a stříháním nehtů. Tyto činnosti se provádějí po koupeli nohou. Po ošetření následuje příjemná masáž nohou pro uvolnění a odbavení nahromaděného stresu.

Suchá pedikúra na rozdíl od mokré se provádí bez předcházejí koupele nohou, ostatní činnosti jsou totožné, včetně krátké masáže nohou pro navození příjemných pocitů.

footmassage.jpg, 162kB Peeling je obrušování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých části pokožky. Vykonává se kvůli přílišnému množství odumřelých buněk, které brání proniknutí výživných látek do pokožky. Po odstranění zrohovatělé kůže se kůže lépe vyživuje, následkem toho je kůže jemnější, měkčí a lépe vypadá. Nejčastěji se provádí na nohou a rukou, kde dochází k největšímu opotřebování pokožky důsledkem otlačenin a mozolů. Avšak mimo tělového peelingu existuje i obličejový, který se nejčastěji provádí pomocí krému, které obsahuje hrubé částečky. Tato procedura by se neměla provádět častěji než jedenkrát týdně, jinak hrozí poškození pokožky.

Meziprstní korektory slouží pro fixaci a nápravu vybočených či kladívkových prstů. Meziprstní korektor je pohodlná pomůcka pro dosažení krásných a rovných prstů na nohou, ale také jsou vhodné pro sportovce a diabetiky. S meziprstní korektory je jednoduchá a bezbolestná manipulace, uzpůsobená pro každodenní nošení.

Ceník služeb

V následující tabulce jsou uvedeny platné ceny za manikúru a pedikúru spolu. Máte speicální přání nebo požadvky? Napište nám zde!

Služba Cena
Pedikúra mokrá 500 Kč
Pedikúra suchá 500 Kč
Peeling nohou 100 Kč
Peeling rukou 100 Kč
Ošetření kuřích ok 20 Kč
Lakování 150 Kč
Meziprstní korektory od 250 Kč
Masáž plosky nohou 100 Kč
Masáž rokou 100 Kč
Parafínové zábaly rukou 300 Kč